Dziś koniec Okresu Narodzenia Pańskiego. Od poniedziałku pierwsza część Okresu Zwykłego.
Zwyczajowo pozostawiamy w naszych świątyniach i domach dekorację bożonarodzeniową do Święta Ofiarowania Pańskiego.
Kolekta przeznaczona jest na potrzeby Seminarium Duchownego w Opolu.
Kancelaria Parafialna czynna poniedziałek - piątek pół godziny po Mszy św.
Dziękujemy za posprzątanie i utrzymanie porządku placu kościelnego.
W tym tygodniu do sprzątania prosimy mieszkańców z ul. Słowackiego 46 - 66 (numery parzyste).
Dziękujemy za posprzątanie kościoła filialnego, ofiary na kwiaty i utrzymanie porządku placu kościelnego.
Pobierz jako PDF