W ostatnich dwóch tygodniach Wielkiego Postu zgodnie ze zwyczajem do końca Liturgii Męki Pańskiej Wielkiego Piątku zasłania się krzyże.
Dziś kolekta przeznaczona jest na potrzeby Seminarium Duchownego w Opolu. Za zlożone ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”.
Msza św. szkolna:
Łąki Kozielskie wtorek godz. 16.30
Raszowa czwartek godz. 17.30
W Niedzielę Palmową błogosławieństwo palm i procesja z palmami podczas Mszy św.
Biskup opolski Andrzej Czaja zaprasza w Niedzielę Palmową osoby żyjące po rozwodzie w ponownym związku niesakramentalnym na wspólne nabożeństwo Gorzkich Żali z nauką dla nich oraz z błogosławieństwem sakramentalnym.
Kancelaria Parafialna czynna wtorek, piątek pół godziny po Mszy św.
W przyszłą niedzielę kolekta przeznaczona będzie na potrzeby Parafii (przygotowanie Misji świętych).
Dziękujemy za posprzątanie i utrzymanie porządku placu kościelnego.
W tym tygodniu do sprzątania prosimy mieszkańców z ul. Słowackiego 61 - 77 (numery nieparzyste).
Dziękujemy za posprzątanie kościoła filialnego, ofiary na kwiaty i utrzymanie porządku placu kościelnego.
Pobierz jako PDF