Dziś wyrusza Opolska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę.
W czwartek Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Jest to święto nakazane. Porządek Mszy świętych jak w niedziele.
W tym dniu będziemy gościć w naszej parafialnej wspólnocie Neoprezbitera – Ks. Michała Ludwiga z Parafii Trójcy Świętej w Leśnicy, który wygłosi Słowo Boże, a po każdej Mszy będzie udzielał błogosławieństwa prymicyjnego.
Po Mszach św. nastąpi błogosławieństwo ziół i kwiatów.
Kolekta przeznaczona będzie na Wydział Teologiczny w Opolu.
Wieczorem o godz. 18.00 zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie.
W sobotę przypada Uroczystość św. Jacka, Głównego Patrona Metropolii Górnośląskiej.
Na Górze św. Anny od piątku do niedzieli Uroczystość Wniebowzięcia NMP z obchodami kalwaryjskimi.
Okazja do spowiedzi św.:
Raszowa sobota godz. 18.00
W przyszłą niedzielę kolekta przeznaczona będzie na potrzeby Parafii.
Kancelaria Parafialna czynna wtorek i środę pół godziny po Mszy św.
Dziękujemy za posprzątanie i utrzymanie porządku placu kościelnego.
W tym tygodniu do sprzątania prosimy mieszkańców z ul. Młyńskiej (numery parzyste i nieparzyste).
Dziękujemy za posprzątanie kościoła filialnego, ofiary na kwiaty i utrzymanie porządku placu kościelnego.
Pobierz jako PDF