Wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania Uroczystości Bożego Ciała składamy serdeczne „Bóg zapłać”.
Dziękujemy za przygotowanie ołtarzy, postrojenie domów, trasy procesji.
Prosimy o zachowanie wystroju domów do niedzielnej Uroczystości Odpustowej.
Do czwartku odbywać się będą Procesje Eucharystyczne w dni Oktawy Bożego Ciała. Na zakończenie w czwartek błogosławieństwo wianków i ziół.
W Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa - Światowy Dzień Modlitw o Uświęcenie Kapłanów i święto patronalne Diecezjalnego Dzieła Modlitwy w Intencji Kapłanów „OREMUS”.
W przyszłą niedzielę Uroczystość Odpustowa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. Suma Odpustowa o godz. 10.30
Prosimy o uświetnienie tej uroczystości przez orkiestrę i poczty sztandarowe.
Uczestnicząc w liturgii św. prosimy o zachowanie dystansu pomiędzy sobą oraz o używanie maseczek na twarzach.
Dziękujemy za posprzątanie i utrzymanie porządku placu kościelnego.
W tym tygodniu do sprzątania prosimy mieszkańców z ul. Góry św. Anny 122-134 (numery parzyste i nieparzyste).
Dziękujemy za posprzątanie kościoła filialnego, ofiary na kwiaty i utrzymanie porządku placu kościelnego.
Pobierz jako PDF