W poniedziałek przypada 49 rocznica ustanowienia diecezji opolskiej.
We wtorek Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Kolekta przeznaczona będzie na potrzeby Stolicy Apostolskiej (świętopietrze).
W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.
Okazja do spowiedzi św.:
Łąki Kozielskie piątek godz. 16.30
Raszowa piątek godz. 18.00
W przyszłą niedzielę kolekta przeznaczona będzie na potrzeby Seminarium Duchownego w Opolu.
Dziękujemy za posprzątanie i utrzymanie porządku placu kościelnego.
W tym tygodniu do sprzątania prosimy mieszkańców z ul. Kolejowej i Lipowej (numery parzyste i nieparzyste).
Dziękujemy za posprzątanie kościoła filialnego, ofiary na kwiaty i utrzymanie porządku placu kościelnego.
Pobierz jako PDF