W przyszłą niedzielę Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny.
Po Mszach św. nastąpi błogosławieństwo ziół i kwiatów.
Wieczorem o godz. 18.00 zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie.
Uczestnicząc w liturgii św. prosimy o zachowanie dystansu pomiędzy sobą oraz o używanie maseczek na twarzach.
Dziękujemy za posprzątanie i utrzymanie porządku placu kościelnego.
W tym tygodniu do sprzątania prosimy mieszkańców z ul.Słowackiego 46 - 66 (numery parzyste).
Dziękujemy za posprzątanie kościoła filialnego, ofiary na kwiaty i utrzymanie porządku placu kościelnego.
Pobierz jako PDF