Dziś przed kościołem zbiórka do puszek na potrzeby kościoła na Wschodzie. Za złożone ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”.
Kancelaria Parafialna czynna w środę pół godziny po Mszy świętej - w zakrystii.
Dziękujemy za posprzątanie i utrzymanie porządku placu kościelnego.
W tym tygodniu do sprzątania prosimy mieszkańców z ul. Słowackiego 46-66 (numery parzyste).
Dziękujemy za posprzątanie kościoła filialnego, ofiary na kwiaty i utrzymanie porządku placu kościelnego.
Pobierz jako PDF